| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca majoritatea fetele pe acest site sunt putin penibile si ipocrite cand au la avatar poze de genul

http://s22.postimg.org/ldy4rhi4h/capture_20141216_123942 .png

http://s30.postimg.org/cdl4k1qw1/capture_20141216_124951 .png

si in intrebarile lor vezi " vai domne de ce sunt baietii doar morti dupa se sex, si vad fetele doar ca placere nu ca oameni". Pai cum naiba poti sa fii atat de ipocrit, cand singura te transformi in obiect sexual? Ca majoritatea fetelor care isi fac poze foarte sexy, care nu stiu cum sa isi arate fundul sau sanii mai mult si dupa daca cineva ii zice " ce sexy esti, sau ce te-as """ " vezi domne el e porcul, sai mai degraba numai el e porcul dar ea "saraca" e victima. Mie unu mi se pare aiurea.

83 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele cauta victime si se dau sfante, sa le bata dumnezeu ca tot la el ajung sa se roage la un moment dat, pe scurt alea sant panarame

| DeyCj a răspuns:

Probabil că se consideră miss-uri dar de fapt au șanse mari să devină o-miss-uri happy. Mai postează poze de astea că începe să-mi placă happy. Succes

| KodrutZ a răspuns:

Doar doua ai gasit? Mai cauta, ca imi place ce gasesti! tongue

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu sunt prea mici 'pentru tine? laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Atita vreme cit nu sint colege de gradinita cu fiica-mea, nu. tongue

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Doamne fereste rolling on the floor. vezi cum ma faci sa zic prostii

| Doub a răspuns:

Ce trist.Lasa-le sa se dezumanizeze!

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Sunt deja dezumanizate laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pune si tu o poza d-asta ca asa se face treaba.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine ma dau cu capul de peretistraight face sau ascult manele o ora, desi nu cred ca pot face fatasad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Te loooog!

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer sa mor decat sa fac asta.

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Stii e ceva ce se numeste demnitate.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ps, nu generalizez prosteste. am intalnit si fete care vor" suflet" si restul dar dupa un timp cauta altceva. asta cand eram inca "micut" acum aproape 3 ani. dupa ce am inceput sa fac sala, eram "frumos" ale naibi idioate laughing. si erau fete de treaba, nu se aruncau in bratele la oricare idiot care zicea gen" oh baby" si credea ca fata e moarta dupa el.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu cred ca vorbesti serios...

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca toate fetele ar fi ca tine cine s-ar mai gandi si la noi sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca as prefera sa mor? Ba da.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma ma bucur atat de mult ca sunt diferita.Mda,saracutii de voi.sadStai linistit ca prostia nu va disparea niciodata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cere-i id-ul sau luati-va o camera

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce rea esti. Vezi.E bine sa te gandesti mai mult la aproapele tau decat la tine insati..Invata.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Altele se vand pentru 100 de lei si tu preferi sa mori laughing Exagerezi..Sunt sigur.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu exagerez deloc.Cum spuneam, prefer sa mor decat sa fac asa ceva.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda ai dreptate.Sunt o persoana oribila.straight face

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce sa facem? Sa jucam un sah?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca va duce capul si stiti sa jucati de ce nu laughing. cica e jocul regilor.
nu stiu ce varsta are ala, daca e va sugeream kama sutra laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu multumesc.Ma limitez la sah.winking Las "kama sutra" pentru fetele din poze.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

laughing. cum incerci tu sa pari de treaba, of of.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? ...Adica nu sunt?sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Incerci sa pari dar stim cu toti ca ai vrea sa faci si tu ce e acolo in carte, ca orice om normal. dar cand parem ingerasi e mai bine laughing, dar pe pe la spate avem COOOOAARNEEE mari.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu incerc sa par.Pur si simplu asta sunt.De ce crezi ca m-as ascunde avand in vedere ca nimeni de pe acest site nu ma cunoaste."..ca orice om normal."-Nu sunt un om normal.happy Ce te face sa crezi ca stii ce gandesc? Aaa?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu esti..Doar sa zicem ca exagerezi un pic.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ca esti... fata, poate? ca orice fata ai nevoi. sau esti calugarita? as fi pus acel cap care se uita ciudat la tine dar nu-l stiu rolling on the floor))

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"as fi pus acel cap care se uita ciudat la tine dar nu-l stiu"laughing))."Calugarita"-Seriooos?straight face

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Endo cam are dreptate..cam toti avem nevoile noastre.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Endo"?laughing)) Off, scuze.Da inteleg ca "toti avem nevoile noastre", dar totusi. exista o limita a bunului simt.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ai dreptate..Calugarita ce esti. Endo a fost inspirat sa iti spuna asa. Calugarita o poti asocia cu acea pocaita sau cu acea insecta care isi devoreaza masculul si alte insecte. Sa zicem ca poti avea 2 fete diferite.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi mai spune asa.Nu-mi place.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Imi accepti scuzele?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Explica-i tu lui mount ca ori e troll ori e greu de cap laughing.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa-ti ceri scuzehappy.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Este.Te-am jignit..Nu o s-o mai fac.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,nu cred ca fac fata.Se pare ca vorbeste serios, ce trist.Nici nu prea inteleg ce vrea sa spuna.Stai asa ca incerc eu sa-i expliclaughing. Poate reusesc!

| mont a răspuns:

Incredibil ce mare importanta pot da unii avatarelor. E doar o poza ce poate fi de pe net, nu reala. Si eu acum ar trebui sa fiu obsedat de iphone si sa nu discut cu cine nu are iphone pe motiv ca am avatarul asta?

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Tu ai inteles macar intrebarea sau te bagi in seama aiurea? e ca si cum ai zice tu acum, ca telefonul ala din avatar face "rau" dar tu il ai la avatar. poate acum intelegi mai bine

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am inteles intrebarea. Dar nu vad legatura cu acele avatare. Si indiferent ce poze si-ar face mi se pare normal sa se supere daca ii spui,, ce te-as f., x".

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Sunt curios la mintea ta, ce ar trebui sa spuna? ce inteligenta esti?

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Cand isi arata corpul ca o prostitu.ata de ce ai crede ca trebuie respectata, nu inteleg laughing

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles-o, si nu vad legatura intre nesimtirea majoritatii baietilor si acele avatare. Un baiat cu bun simt e cu bun simt indiferent de cum e imbracata fata. Si unu nesimtit e tot nesimtit fie fata si in tinuta de iarna. Chiar si in cazul in care ele au avatare ca acela nu sunt de acord ca baietii sa foloseasca expresii ca si cele date de tine ca si exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Deci sa intelegi ca ma enerveaza prostia asta cu incarcatul raspunsului pe site dupa 20 de minute laughing. da, si baietii care zic asa unei fete sunt nesimtit dar si alea ca isi arata corpul sunt niste panarame, si sincer nu ar trebui tratate altfel. ce merge ca o rata, "canta" ca o rata, e o rata. vorba americanilor. cu asta am incheiat. ca vad ca iti place sa zici "vai nesimtiti aia ca le fac panararame " dar le crezi sfinte pe alea. numai bine!

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce draguta esti, sau ce bine areti. Daca vrei sa faci un compliment poti sa o faci si fara sa jignesti.

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce conteaza cum isi arata corpu? Si repet, nu ai de unde sa stii daca pozele sunt reale sau simple avatare de pe net. La plaja/piscina toata lumea vede pe toata lumea in costum de baie si nici acolo nu as fi de acord cu astfel de comentarii.

| Doub a răspuns (pentru mont):

Uite,Endoryus are dreptate.Pana la urma conteaza mult ce poza pui la avatar.Adica te reprezinta. Daca cineva pune o poza cu un ursulet,inseamna ca ii plac ursuletii, daca pune o poza cu mere, e foarte probabil sa-i placa merele, iar daca isi pune poze cu decolteu sunt sanse de 99, 99% sa fie o mare panarama.Iar fetele care fac asta nu au pic de demnitate si nu merita respectul nimanui.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pui poza cu atheism, iti plac ateii

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba vrea sa faca misto de atei, dar ea nu isi da seama ca face misto si de religia ei asa laughing. nu crede ca big bangul a aparut din nimic, dar ceva care nu are inceput si sfarsit crede.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

E o ironie adresata ateilor.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Off,speram ca esti destul de inteligent ca sa intelegi.sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca apreciezi ca am incercat sa-i explic baiatului, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca pui o poza cu ursuleti poate sa fie in asa fel incat sa fie o ironie la adresa ursuletilor laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"Sper ca apreciezi ca am incercat sa-i explic baiatului, nu?" da, mersi mersi.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placerewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai ce sexoase sunt astea laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"sexoase" aa?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

""sexoase" aa?" pai atrage ochiul nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ps- sa nu imi zici ca tu nu ai lesina dupa brad pitt, ca stiu ca minti 120% tongue laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Brad Pitt? Iacc.Nu-mi place.De ce as minti?laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa va atraga ochiul, inteligentahappy. Perversi sunteti, malaughing) Baietii din ziua de azilaughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ca voi va uitat numai la suflet rolling on the floor macar lasa-ma ca inghiata apa in casa la cat mintiti, toate voi "sfintele" lui peste sarat. de aia sunt atatia baieti de treaba fara prietene si toti jegosii au cate 3 ca fetele se uita la suflet. shh ma mor laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai asta e adevarul. Cred ca si tu esti laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai,stai.laughing Imi pare rau sa te dezamagesc, dar eu nu mint.Mno,asta e.Nu e vina mea ca majoritatea fetelor se uita la altceva si nu la sufletul unui baiat.Iar generalizezi.Nu e binesad. Plus ca nu am inteles ce ai vrut sa zici in ultima propozitie."shh ma mor". Mori sau te omori?happy Nu zice nimeni ca nu conteaza si fizicul.Trebuie sa fii ipocrit sa zici asta, dar eu cred ca e mult mai important caracterul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine punctat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"shh ca mor". nu m-am obisnuit cu prostia asta de telefon inca. nu ma omor laughing, o viata am, daca si pe aia o dau dracu asa.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pailaughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La faza cu ma omor, mi se par penibili astia care se omor ca nu au prieteni iubiti /e. trebuie sa fii penibil sa te omori pentru o persoana asa. cum majoritatea o fac pana la 17 ani ca vezi domne iubi sau iubita ii lasa. bolnavi mintali. o viata ai, daca stai sa o dai pentru unu care nu da 2 bani pe tine, e clar.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daca faci asta gandeste-te ca faci un bine laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.Si eu cunosc o groaza de cazuri, dar nah avem de invatat din prostia lor.E pacat ca nu au tarie de caracter si personalitate, si clar demnitate.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu au nimic din toate mai sus, dar totusi au mai multi oameni in jurul lor. pacat ca lumea e prosta si cand ii vede devin depresi ca vezi domne ei nu au pe nimeni. prostesc

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e.

| Happyjump a răspuns:

E plin pământul de tarfe. E plin de fete egoiste care isi fac poze provocatoare sau pun poze provocatoare si in realitate arata doamne fereste, e plin si de baieti si mai doamne fereste. Nu-i OK.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Imi aduce aminte de Nicki Minaj daca ai auzit de ea.Nu doar baiati sunt misogini.E si treaba fetelor cum se reprezinta pe internet sau in viata reala si daca se opun sau nu unui asfel de comportament.Pana la urma sunt adolescenti plini de feromoni si chiar au nevoie de o ocupatie. Oricum e treaba lor si daca cred ca asta le ajuta cu ceva inseamna ca au nevoie de mult noroc.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Aceste fete ce se dau "rotunde"dar de fapt isi bat singure joc de ele, cand au reactiile ce le-ai mentionat tu.
Ele nu stiu ca prin poze, intrebari si discutii vulgare nu atragi un baiat ci din potriva se aleg cu discutii cel putin la fel de vulgare ca cele incepute de ele si ce cauta cu lumanarea asta gasesc.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaMaria1979):

Faza haioasa e ca majoritatea se asteapta la respect, dar in afara de batjocura nu cred ca gasesc ceva.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Da, ai dreptete. Se injosesc pentru...nimic.