| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca majoritatea fetele pe acest site sunt putin penibile si ipocrite cand au la avatar poze de genul

http://s22.postimg.org/ldy4rhi4h/capture_20141216_123942 .png

http://s30.postimg.org/cdl4k1qw1/capture_20141216_124951 .png

si in intrebarile lor vezi " vai domne de ce sunt baietii doar morti dupa se sex, si vad fetele doar ca placere nu ca oameni". Pai cum naiba poti sa fii atat de ipocrit, cand singura te transformi in obiect sexual? Ca majoritatea fetelor care isi fac poze foarte sexy, care nu stiu cum sa isi arate fundul sau sanii mai mult si dupa daca cineva ii zice " ce sexy esti, sau ce te-as """ " vezi domne el e porcul, sai mai degraba numai el e porcul dar ea "saraca" e victima. Mie unu mi se pare aiurea.

83 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele cauta victime si se dau sfante, sa le bata dumnezeu ca tot la el ajung sa se roage la un moment dat, pe scurt alea sant panarame

| KodrutZ a răspuns:

Doar doua ai gasit? Mai cauta, ca imi place ce gasesti! tongue

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Imi aduce aminte de Nicki Minaj daca ai auzit de ea.Nu doar baiati sunt misogini.E si treaba fetelor cum se reprezinta pe internet sau in viata reala si daca se opun sau nu unui asfel de comportament.Pana la urma sunt adolescenti plini de feromoni si chiar au nevoie de o ocupatie. Oricum e treaba lor si daca cred ca asta le ajuta cu ceva inseamna ca au nevoie de mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughing

| Doub a răspuns:

Ce trist.Lasa-le sa se dezumanizeze!

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Aceste fete ce se dau "rotunde"dar de fapt isi bat singure joc de ele, cand au reactiile ce le-ai mentionat tu.
Ele nu stiu ca prin poze, intrebari si discutii vulgare nu atragi un baiat ci din potriva se aleg cu discutii cel putin la fel de vulgare ca cele incepute de ele si ce cauta cu lumanarea asta gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ElenaMaria1979):

Faza haioasa e ca majoritatea se asteapta la respect, dar in afara de batjocura nu cred ca gasesc ceva.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Da, ai dreptete. Se injosesc pentru...nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Sunt deja dezumanizate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai ce sexoase sunt astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pune si tu o poza d-asta ca asa se face treaba.

| DeyCj a răspuns:

Probabil că se consideră miss-uri dar de fapt au șanse mari să devină o-miss-uri happy. Mai postează poze de astea că începe să-mi placă happy. Succes

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine ma dau cu capul de peretistraight face sau ascult manele o ora, desi nu cred ca pot face fatasad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"sexoase" aa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

""sexoase" aa?" pai atrage ochiul nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ps- sa nu imi zici ca tu nu ai lesina dupa brad pitt, ca stiu ca minti 120% tongue laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu sunt prea mici 'pentru tine? laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Atita vreme cit nu sint colege de gradinita cu fiica-mea, nu. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Doamne fereste rolling on the floor. vezi cum ma faci sa zic prostii

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Brad Pitt? Iacc.Nu-mi place.De ce as minti?laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa va atraga ochiul, inteligentahappy. Perversi sunteti, malaughing) Baietii din ziua de azilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ca voi va uitat numai la suflet rolling on the floor macar lasa-ma ca inghiata apa in casa la cat mintiti, toate voi "sfintele" lui peste sarat. de aia sunt atatia baieti de treaba fara prietene si toti jegosii au cate 3 ca fetele se uita la suflet. shh ma mor laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Te loooog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai asta e adevarul. Cred ca si tu esti laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai,stai.laughing Imi pare rau sa te dezamagesc, dar eu nu mint.Mno,asta e.Nu e vina mea ca majoritatea fetelor se uita la altceva si nu la sufletul unui baiat.Iar generalizezi.Nu e binesad. Plus ca nu am inteles ce ai vrut sa zici in ultima propozitie."shh ma mor". Mori sau te omori?happy Nu zice nimeni ca nu conteaza si fizicul.Trebuie sa fii ipocrit sa zici asta, dar eu cred ca e mult mai important caracterul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine punctat laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer sa mor decat sa fac asta.

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Stii e ceva ce se numeste demnitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"shh ca mor". nu m-am obisnuit cu prostia asta de telefon inca. nu ma omor laughing, o viata am, daca si pe aia o dau dracu asa.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pailaughing