| znstr a întrebat:

O curiozitate am avut si inca o am: de ce chatul de pe facebook e impartit in 2? Imi apar 10 prieteni apoi o alta parte cu "mai multi prieteni"

6 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Primii sunt cei cu care comunici mai mult sau vizitezi profilul.

| sophie12helen a răspuns:

Probabil ca partea a doua este cu persoanele cu care nu ai vorbit foarte des pe facebookwinking

| znstr explică (pentru sophie12helen):

Faza e ca in prima parte a chatului imi apar si persoane a caror profil l-am vizitat de 2-3 ori intr-o perioada mai lunga de timp.

| sophie12helen a răspuns (pentru znstr):

Nu cred ca exista o explicatie pentru asta happy Important este ca iti apare chatul, nu cum este impartitwinking

| znstr explică (pentru sophie12helen):

Dupa cum am zis, era o curiozitate. Merci de raspuns

| sophie12helen a răspuns (pentru znstr):

Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut sad