| RAY a întrebat:

Oamenii petrecăreți sunt pe aici? pe ce piese va place sa va distrati? de manelele vechi ce părere aveti? cum e un chef fara manele?
https://www.youtube.com/watch?v=kqId-XejavA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
| RAY explică (pentru whatevernvm):

Buna piesa, ne potrivim roscato

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Stiu, stiu :*

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Nu vrei sa bem ceva noi doi?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Un cocktail. molotov

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Oricand doresti, roscata viselor mele

| whatevernvm a răspuns:

Aia era o inimioara, scuze

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Of ma iubesti in secret mi amore tu es in mi corason

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Mrrrrrrrrr

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Esti pisicuta?

| RAY explică (pentru Kaℓi):

Asta e dupa ce ai realizat ca ai baut banii de salar in noaptea aia

| Kaℓi a răspuns (pentru RAY):

Nu, astea sunt manele autentice, Guta-reala e câh.

| RAY explică (pentru Kaℓi):

Cei drept sau mai reinventat si ei in timp, azi numai e nimic

| Nemessys a răspuns:

A party without manele doesn't exi...

Si uite de asta nu m-as duce eu la nunti rolling on the floor. Aud si mananc salam. straight face Sa nu uitam de bautura. Aualeu. Chiar ca mai bine raman singur. Nu imi surade ideea de nunta. straight face

Baga dans frumos, baga dans de ala sexos, baga pe sus, baga pe jos BAGA PE SISTEM NERVOOOS!

Tin minte ca in clasa a-9a, in saptamana scoala altfel, un coleg, care statea in camin si-a adus dita mai boxa si cu laptop-ul Vai de mine. si cand a inceput ala sa puna manele... straight face Si cu geamul deschis rolling on the floor. Partea buna e ca nu a venit niciun profesor, spre mirarea mea. Dar eu nu stiam cum sa ies mai repede din clasa. straight face Alta prostie la sistemul de invatamant ar fi scoala altfel.

| RAY explică (pentru Nemessys):

E pe vremea mea era altceva nu porcarile din ziua de azi

| CleanHeart a răspuns:

Aici! prezenta! manelele ..doar dupa 2 pahare de vin dar vechi laughing in rest muzica Pop happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te miri ca ti/am votat intrebarea cu nota 1 rolling on the floor)

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu ma mir de asta, nu are importanta asta, nu inteleg faza cu nota la intrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca multi voteaza cu nota 10 ai sansa sa iti fie recomandata intrebarea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,las sa nu fie recomandata ca se imbata astia si raman fara banii plus ca daca feministele se imbata vine apocalipsa peste noi

Răspuns utilizator avertizat