| anonim_4396 a întrebat:

Par saten vs. brunet vs. roscat vs. blond. Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ceea ce am..adica brunetlove struck
O zi frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Merci, la fel happy
P.S.: Si eu sunt brunetahee hee

48 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blond

| Mayar a răspuns:

Saten si brunet. Nu ma pot hotari! :X

| Duucu a răspuns:

Dacă e pentru băieți, mie-mi plac cel mai mult blondele, mai ales blondul ăla murdar.Roșcatele variază incredibil de tare iar brunetele sunt mainstream.
Bine, asta ca o idee așa de suprafață, dacă e proastă degeaba-i blondă laughing

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

LoL :))
Blondele au mai mult par in cap. Probabil de asta spun toti ca sunt proaste, nu stiu, nu sunt sigura dar nu ar prea avea sens...;))
http://www.tpu.ro/......i-in-care/

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

În Finlanda sunt doar blonde, și totuși e o țară dezvoltată, deci...

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Ok dar din moment ce esti baiat pot sa te intreb ce vedeti aproape toti (deci nu toti) la blonde? :) Prin asta nu vreau sa zic ca nu imi plac, adica e draguta culoarea parului dar totusi de ce le preferati pe ele (nu ma refer la toti)?
Mie una imi place parul asta blond:
http://3.bp.blogspot.com/......_large.jpg
Ce parere ai? :)

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Blondele au o înfățișare foarte curată și plăcută, par foarte fine.Iar cum majoritatea persoanelor de sex feminin sunt brunete, și cănd vezi o grasă cu 3 șaorme în gură ți se intipărește o imagine pe care o vei vedea la restul persoanelor brunete.
Uite,obișnuiam să ador roșcatele pănă am aflat că majoritatea dintre ele au pistrui, iar pistruii în exces nu sunt pe gustul meu laughing
Pănă acum nu am văzut o blondă urătă în exces, și de asta a rămas plăcerea mea pentru ele.
Nu încerca să iei ce e mai rău din ce am scris și să spui că sunt un materialist, e doar o opinie, cum am spus și repet, "de suprafață".

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Aaa e ok... Dar totusi nu poti sa spui ca toti sunt la fel doar pentru ca au parul de aceeasi nuanta, sau pentru ca se imbraca la fel, sau pentru ca au foarte multe lururi in comun.
Si eu sunt bruneta dar nu ma supar, toti sunt liberi de asi exprima parerea, bine, asta daca nu exagereaza intr-un fel.
http://s1.favim.com/......158511.jpg
Fata asta poate ti se pare misterioasa, ciudata si inspaimantatoare dar toti ascundem cate o infatisare fascinanta;)
http://s5.favim.com/orig/54/blonde-flowers-girl-hair-Favim.com-527592.jpg
Asta pare mai dulce, inocenta, adorabila si iubitoare dar poate ascunde o latura neagra.
Nu putem judeca pe cineva dupa parerile noastre, oamenii stiu cine sunt si poate si de ce sunt si nu trebuie sa dea explicatii.
Cu toate astea, ma bucur ca ai avut placerea de ati exprima parerea :)
O zi buna :)

| andrei1237 a răspuns:

Brunet.Tu?

| anonim_4396 explică (pentru andrei1237):

Me too big grin pentru ca-s bruneta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roşcat.

| Foxyyyy a răspuns:

Roscat.

| Madayna a răspuns:

Negru abanos

| Cσcσ a răspuns:

Roscat!

| horansgang a răspuns:

Şaten. dar îmi place şi blond.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai... saten (sunt satena ) happy

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Sunt bruneta happy
Ai de gand sa-ti vopsesti parul sau sa-ti faci suvite?
Scuze, nu stiam ce sa zic laughing

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, m-am gandit si la asta, dar mai incolo (brunet, chiar imi place ), as vrea sa vad cum imi sta bruneta, tu?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Ok... Dar sa nu razi:
http://cdn.buzznet.com/......521017.jpg
Mi-ar placea culoarea asta.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii faina, nu, de ce sa rad chiar imi place albastru (si cred ca ti s-ar potrivi cu ochii, bine daca erai tu inainte cea din poza ) si crede -me ca am vazut pe strada altele vopsite chiar si cu roz, galben, portocaliu laughing)

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Galben e normal, e blond iar portocaliul e un fel de roscat laughing

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ii mai faina

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Stiu si cred ca ar fi perfect pe parul meu brunet big grin
Arata si tu o poza cu parul pe care l-ai vrea happy

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca erau mai ciudate, nu blond, galben foarte deschis (ieseau in evidenta ) laughing e mult de la portocaliu pana la roscat...

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Pentru mine e un pic asemanator thinking

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam ca al tau : https://www.google.ro/......https?/url zYDWXEVM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2F...9788052733

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Nu merg link-urile.
Daca vrei sa vezi cum iti sta bruneta incearca site-ul asta: http://www.instyle.com/instyle/makeover/

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, dar nu am inteles, ce sa fie? brunetul sau?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Cum? laughing Este un site unde poti sa-ti modifici parul ca sa vezi cum iti sta diferite stiluri/culori.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, mersi, stai ca mai incerc poate merge asta : https://www.google.ro/......https?/url bruneta simpla

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Nu merge dar nu conteaza, am inteles ca-ti place parul brunet laughing
big grin

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca nu vb bine laughing eu ma refeream cand ai zis tu Pentru mine e un pic asemanator?, si nu am inteles, in schimb cu site-ul las ca vad cum imi sta.

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Aaa laughing LoL ma refeream la faptul ca galbenul mi se pare asemanator cu blondul iar portocaliul cu roscatul. O fi o diferenta dar... thinking

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, vezi ca sti tu.,

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Stiu cum arata parul brunet :))
Iti plac suvitele gri?
http://fresh-hairstyles.com/Short%20hair%20black%20and%20gray.jpg

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea imi plac...

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Mdar iti fac parul mai "stralucitor"hee hee

| MissDevilish666 a răspuns:

Brunet.

| milkie a răspuns:

Eu am parul saten cu niste suvite blonde.Desi sunt niste nuante destul de dragute mereu am preferat brunetul.

| CapitanPufuletee a răspuns:

Brunet ^^

| Ramona1001 a răspuns:

Buna eu aleg satenul ala spre brunet.Brunet foarte deschis sau saten foarte inchis, dar imi place mult si roscactul e pe locul 2

| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Blond.

| DenySaMaRyA a răspuns:

Brunet.Si eu sunt bruneta.