| SkandallKamataru a întrebat:

Pe camerele de supraveghere de la lidl, kaufland si alte magazine de genul se uita cineva? Ca ma bate un gand laughing

21 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că vrei sa pățești ce a pățit acest nene.
https://romania24.ro/......94340.html

| SkandallKamataru explică (pentru Hyperion7):

Da nu cred ca patesc asa ca la palmez.

| Hyperion7 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Cum știiii tuuu

| gemeni6226 a răspuns:

Nu exista personal pus sa se uite in continuu, se ia caseta video cu inregistrarea cand deja sunt probleme caseta ce se pune la dispozitia politistilor cand se face ancheta intr-un caz de furt sau alte bateri mai grave.

| StoicAnalysis a răspuns:

Dude, ai bani. Daca vrei ceva, cumpara laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Probabil așa face banii ăia mulți cu care nu are ce face.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru J0B0MAT):

M-am gandit si la asta dar am zis sa nu dau cu prejudecati. Dar totusi, daca are atat de multi bani incat se sterge la fund cu ei, de ce sa-l bata gandul la ciordit? Intrebarea lui se bate cap in cap cu cealalta intrebare a lui in care preciza ca are bani garla si nu stie pe ce sa-i mai cheltuie laughing

| SkandallKamataru explică (pentru StoicAnalysis):

Eu nu ma sterg la fund cu banii ca am bideu, stii, wc-u ala inteligent care te spala singur cu jet de apa la fund, wc-u ala de oameni bogati... e greu cu mine.

| J0B0MAT a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Nu are pe ce, doar nu i-o folosi ca să plătească mâncare și alte chestii esențiale.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Daca si bideul il consideri de oameni bogati... e clara treaba. Orice om care are mai mult de 10 mp in baie si il duce capul, poate sa-si puna bideu. Iti trebuie doar unul de la Dedeman si sa-l racordezi la canalizare si apa curenta laughing)

| SkandallKamataru explică (pentru StoicAnalysis):

"Orice om care are mai mult de 10 mp in baie si il duce capul" da ms de compliment

| Lupică27 a răspuns:

Nu. Se uita doar in caz de sesizare.

| Standt a răspuns:

Sa nu te bata gandul ala rau ca te vor bate aia.
Da, se uita.
Pe mine m-au controlat dupa iesire. Stiind ca nu am gresit, am intrebat pentru ce.
-Pai, noi ne facem datoria, facem ce ne spun cei care se uita pe camere.
-Zau, si ce au vazut?
au vorbit la telefon, au intrebat.
-Pai nu au vazut cand...si nu le era clar daca...
Deci, se uita.
Si daca "palmezi" cum spui intr-un comentariu, vor urla alarmele la porti.

| SkandallKamataru explică (pentru Standt):

Pe mine m-au batut odata, m-a luat pe sus si a dat cu mine de pamant badiguardu, am 120 de kg m-a luat ala intr-o mana asa de puternic e.

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaBubu a răspuns:

Mai bine stai cuminte, asa e cel mai bine.

| MihaiMB a răspuns:

Cam necurat gândul care te bate, magazinul poate să îți facă plângere penală pentru furt, chiar să faci între 6 luni și 3 ani de închisoare dacă treaba asta va fi raportată.

| SkandallKamataru explică (pentru MihaiMB):

Ba sa-mi bag laughing) fac inchisoare 6 luni pentru ca am furat 3 rahat-uri in valoare de 20 de lei laughing) tu te auzi?

| MihaiMB a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Pare amuzant, dar aşa e legea. Se consideră infracțiune de furt indiferent de ce valoare ai încercat să substragi.

| anonimulll12345 a răspuns:

Am vazut jafuri, eram in strainatate si o domnita imbracata frumos isi pune cateva dulciuri si un suc in poseta si iasa afara pe langa casa fara sa plateasca

| yhua a răspuns:

Nu se uita