| Cσσкiє a întrebat:

Pe ce loc credeţi că va fi România la Eurovision? V-a plăcut cum au cântat? happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fantastic, incredibil! applause Am castigat locul 3! thumbs up Bravo, Paula! Bravo, Ovi! applause Au fost fantastici, mai buni decat PERFECTI (mai frumosi, sexosi big grin, relaxati, atragatori...decat in semifinala)! applause Locul 3 pentru Romania este egal cu locul 1 (daca ne numeam Russia sau Germania, eram castigatorii detasatiwinking )! A fost o prestatie super tare! applause dancing

Singurul lucru care imi umbreste fericirea, este faptul ca Germania a iesit pe locul 1 angry, din punctul meu de vedere nu-l merita deloc! Trebuia sa se claseze in cazul cel mai bun pe locul 5 (si sunt foarte generoasa cand spun astawinking big grin ). Sunt aproape sigura ca victoria Germaniei a fost aranjata, stabilita d'inainte. Pacat! Rusine! shame on you Nu sunt suparata ca suntem pe locul 3, ci din cauza faptului ca Germania s-a clasat inaintea noastra pe nedrept angry (Lena are o piesa bunicica si doar atat! nu e de locul 1, nici de 10 nu e! not listening ), insa Turcii au fost cu adevarat buni, ca si noi, si n-am nimic cu ei, chiar ma bucur ca au iesit in TOP 3 impreuna cu noi! thumbs up
Felicitari, Paula, Ovi, Romania!winking applause Mersi pentru aceasta victorie (eu asa o simt, ca pe o victorie adevarata applause )! rose

P. S. love struck multumiri Moldovei pentru cele 12 puncte (unicile pe care le-am primit in concurs)! rose Scuze ca noi n-am fost la fel de uniti, devotati sad, desi voturile mele personale au fost in primul rand pentru Moldova (nu inteleg cum de i-au iesit doar 10 puncte din partea Romaniei it wasn't me ), apoi Turcia si Ucraina. Mi-e rusine, dar sper ca la anul n-o sa se mai repete. blushing

1 răspuns:
| Pho3nix a răspuns:

Da, mi-au placut cum au cantat.
Cred ca printre primele 5. happy
Eu asa sper.