| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va amuza cum se intoarce roata la unele persoane? Sau ironia sortii in general? La ce ma refer. Multe fete in ziua de azi la 15 ani se dau mari mature si nu se intalnesc cu baieti de varsta lor sau doar 1 2 ani mai mari pentru ca vezi domne sunt imaturi si se intalnesc cu cei peste 20 de ani dar cand ajung la 40 de ani mai orice barbat de varsta lor sau mai mare ar alege pe una de 20-30 de ani decat ele, si asa fac ele spume cum faceau baietii de 17 18 ani cu care ea nu ieseea. pe mine unu ma amuza chestia asta, pe voi?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e nici o legatura cu varsta are legatura cu banii, aia mai maturi au banii mai multi simplu, totul e banii atat, am vazut si eu inainte eram sarac nu imi faceam cadourii la nepotica mea nu ma baga in seama de cand i fac ma baga in seama, materialismul e ceva genetic la femei ma intelegi

| Sociopat a răspuns:

Femeile sunt in mare parte batute-n cap. Nu stiu ce le-a venit sa ceara drept de vot si prostii de genul. Aveau o viata perfecta pe vremuri. Sex, copii, mancare si facut curat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer pe mina ma amuza teribil.In primul rand aceste relatii nu sunt de durata din cauza varstei, apoi din cate vad la TV sunt destul de periculoase.Eu nu cred in iubirea adevarata dintr-o fata imatura, dezvoltata atat fizic cat si mental si un barbat adult care totusi stie ce isi doreste de la viata, in afara de o aventura.Le dau un sfat prietenesc acelor fete de 12-15 ani:sa-si vada mai intai de invatatura, fiindca acela-i cel mai important tel in viata si sa accepte prietenii doar cu adolescentii de varsta lor.Pana la urma fiecare dispune de ciata lui cum vrea, pacat ca mai tarziu apar regreteleiar timpul nicicand nu se va mai intoarce.Ani irositi in zadar pentru o dragoste materiala...

| Esmerée a răspuns:

Si pe mine. Uneori fac ca la biserica cand le vad, imi fac repede cruce si gata. Stiu o fata de 15 care sta cu un baiat de 21-22(doar cu 1-2 ani mai mare decat mine), si e in relatie cu el de 3 ani deja, si prostie si mai mare, deja au si facut ''dragoste". Mereu imi tot spune ca se cearta cu iubitul, si cand explica de ce, tot vina ei e. Se crede de fel matura, si vreun expert in relatii, cand de fapt nu stie prea multe. Uneori imi vine sa rad cand ma gandesc ce fac copiii astia mai nou.

| iSwag a răspuns (pentru Esmerée):

Eu am avut o colega de clasa (are 14 ani) si are BARBAT de 32 de ani.