| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Pff. Sunt asa de nervoasa. Am raspuns la multe intrebari ( 40 chiar ) si nu stiu cum sa mai fac rost de funda. straight face. Am doar una si vreau si eu mai multe... crying Ce sa fac? Vreau si eu mai multe fundeee crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. stai fat-o linistita. La mine, dupa o luna dupa ce mi-am facut cont au venit funditele pe banda rulanta
2. Incearca sa raspunzi si tu la intrebari care NU AU MAI PRIMIT RASPUNSURI laughing
3. cerseste fundite. fa ca mine: pune la final : funda? pls puppy dog eyes
4. Raspunde cat mai adecvat
4. Ai contul doar de o zi si deja vrei fundite?

P. S. Fa cat mai multe fundite acum cand esti in vacanta... si ai mai mult timp liber,, daca vrei, poti sa stai si noaptea, dar nu prea sunt utilizatori sad
De exemplu, azi si ieri am castigat 4 fundite happy

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Poi straduiestete si tu mai mult raspunde la 20 de intrebari pe zi daca vrei neaparat fundabig grin si renunte in a mai pune intrebari si raspunsuri cu tonaaaaaaaaaaaaaaaa...straduieste!

| Funditsa a răspuns:

Pai raspunde la mai multe.
Si cerele asa : funda? daca vrei...:*:* Succes.
stii ca daca zici funda? la sfarsit inseamna ca tu nu vrei sa ii ajuti pe ei decat prin funda. Si atunci nu mai raspunde. Daca vrei funda da mai multe rasp. eu dau 100 pe zi happy

:*:*

| Alexxutsa a răspuns:

Raspunde la mai multewinking

| CanDy_2772 a răspuns:

Si eu vreau.Nu am nici o fundita. [crying]Poate Trebuie sa raspundem la mai multe intrebari.[thinking]