| Alëxąndŕą a întrebat:

Pot sa va intreb ceva intodeuna am gasit intrebari cu "mama nu ma lasa la aia, mama nu ma lasa la aia" Fara suparare, dar voi ce mame aveti mama e deschisa cu mine ma invatat de cand eram mai mica sa nu ma machez caci imi stric tenul sa-i spun mereu tot adevarul si chiesti din astea niciodata nu mi-a zis cum zicei voi scoateti pantaloni scurti sau astea mama ma lasa sa fac aproape ce vrea muschi mei.

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

E bine atunci pentru tine. Uite eu am aproape 21 de ani sigur ca deja nu imi place deloc cand baga nasul in orice lucru mic parca nu as putea sa fac am viata mea proprie incetu cu incetu si ai cat de mult ma distantez cu atat de mult se baga. Devin si eu matur si sigur ca nu vreau sa stau cu ai mei ca vreau si eu familia mea de ea vrea sa stau sub fusta iei. Deci crezi tu ce vrei da maica mea e cam dusa.

| negru30 a răspuns (pentru Takocska):

O fi mama ta cam dusa dar cd o sa ai probleme sa nu te duci la ea ca este cam dusa

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si care-i faza? Acele mame sunt mai protectoare cu puii ei. Daca mama ta te lasa sa faci ''ce vrea muschi'' tai[ce expresie |-8] e treba dansei.Pe noi /pe mine prea putin ma intereseaza.Scuze dar.

| DeutzaMika a răspuns:

Mama mea e "proctectoare"! Cand iau un 7 in teza fiind cea mai mare nota ea ma pedepseste si mama prietenei mele daqca ea a lut un 5 in teza nu ii face nimic! Fata aceea are voie sa faca ce vrea ea gen ca tine! In schimb mama mea nu ma lasa sa merg nici pana la metro singura ( e foarte paroape de casa mea)! Deci ai inteles!