| UnSimpluOm2000 a întrebat:

Salut, lume! Am o mica problema. Astazi am venit la scoala in pantaloni scurti. Eram singurul cu pantaloni scurti din clasa. Unii s-au uitat ciudat la mine sau au spus ceva de genu': Da' de ce ai venit in pantaloni scurti? Vreau sa va intreb daca ar trebui sa vin in continuare cu pantaloni scurti, desi sunt singurul (tinand cont ca unii din clasa mea nu au comentat sau nu le-a pasat) sau sa vin in pantaloni normali. Stiti... eu ma simt cam ciudat ca sunt singurul cu pantaloni scurti, dar totusi sunt peste 20 de grade afara. As vrea sa aflu ce parere aveti. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Exact cum s-a zis si in comentariile anterioare. Nu trebuie sa faci pe placul cuiva, trebuie doar sa te simti tu bine in pielea ta. Ca lor nu le plac pantalonii scurti, asta e problema lor, nu a ta. Deci da, du-te in continuare cu pantaloni scurti sau cu orice vrei tu fara sa tii cont de parerea altora happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu se ia niciun profesor de aspectul asta, du-te asa. E mai important confortul tau decat ce zic 3 copii. Oricum, ar trebui sa te simti mandru ca le-ai starnit reactile astea. laughing Ei nici macar nu au avut pana acum ideea sa vina imbracati asa, tu ai si facut-o. laughing

| iDarkness a răspuns:

De ce te intereseaza parerea altora? Daca te simti bine si iti place nu vad rostul pentru care ai da inapoi. Adica nu iti ia nimeni gatul pentru chestia asta -_-

| UnSimpluOm2000 explică (pentru iDarkness):

Multumesc pentru incurajare!

| JustaLittle a răspuns:

Daca in reulamentul scolii tale nu este specificat ca nu ai voie sa vii in pantaloni scurti, nu vad care e problema happy

| UnSimpluOm2000 explică (pentru JustaLittle):

Ok, mersi. Ma simt mai bine acum.