| Cristina91Mm a întrebat:

Putem fi propria fericire?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fericirea ne poate fi cauzata doar de factori externi

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Pentru că în cea mai mare parte, fericirea înseamnă modul în care recepționezi și procesezi tot ceea ce te înconjoară.

| Donsavas a răspuns:

Noi suntem constiinta noastră. Fericirea e doar un sentiment temporar.

| Cristina91Mm explică (pentru Donsavas):

Sunteti tari! Apreciez ca v ati dat interesul pentru a răspunde serios.

| mentholinks a răspuns:

Toti oamenii se plictisesc de ei insisi. De aceea fac tot felul de activitati care sa-i distraga atunci cand sunt singuri.

| Dismally a răspuns:

Hmm, nu stiu, cred ca la unele persoane da, este posibil.

| Emma30555 a răspuns:

În primul rand fericirea vine din noi. Dacă suntem destul de înțelepți găsim calea spre fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu completa

| Jay1 a răspuns:

Da-Inlocuim ingrijorarile cu actiunile pozitive.

| Demetrov a răspuns:

De cand ma stiu eu am fost fericit mereu. Deci da.