| Barresh a întrebat:

RE! As vrea o consola! Si nu stiu ce sa-mi iau, ps3 sau xbox360!
Sau sa astept pana iese ps4 si xbox720? Si pe ce consola arata mai bine CoD:MW3

2 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Parerile difera. Eu de exemplu prefer PS 3, dar am prieteni care folosesc Xbox, nu pentru ca este mai bun sau altceva, dar pur si simplu s-au obisnuit cu el. Mie imi place PS3 iar cum se vad mai bine poti gasi pe utube gameplay, ca si idee. Succes!

| Barresh explică (pentru Leutzbv):

Multumesc! Si stiu, am vazut videouri pe youtube.Dar vroiam sa aud parerea unui roman!