| aFurisit a întrebat:

Sa punem o intrebare, De care?! o intrebare:o punem?

ce cuvant "punem" o punem de-o...

punany...

Pppppppppppppp meaaa big grin
De plictiseala.conversatie cu mine, eu raised eyebrows, totusi, am o explicatie o ardeam aiurea pe "discuta live" si am zis sa o ard mai putin aiurea aici (cu speranta ca o sa fiu bagat in seama) ca tot e vara si tantarii astia melafici, care suuug sange, mi-au spus ca ei..vara nu dorm siiiiii stiti ceva?!?! "ConnectAR" e de vina, ca le tot zice ca el nu doarme si basca mea de mexican afro-indian, de nu imi vine sa injur pe "bastineste" pe toti sugatorii astia (inclusiv pe BAse`) x(!

Bampirii care sug sange, tantarimeaaa lu` CEzar, de unde PPPPPPPPpppp mea tot vin tantarii?!?! asta era intrebarea, mi-am amintit whistling

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

De la balta

11 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Bun, dar totusi Conecter(connect-r) vara nu doarme.Sa fie in bafta lui! Sincer nici mie nu.mi place piesa aceea(si in general tot comercialul).

| Anonima264 a răspuns:

Mie imi place melodia...Dar oricum, care este intrebarea?

| aFurisit explică (pentru Anonima264):

Cu tantariiiiii, draga izabelaaa, tantarii happy tongue

| Anonima264 a răspuns (pentru aFurisit):

Aaaa,sunt enevranti aia, ca sa scapi de ei trebuie sa te dai cu spray anti tantari

| aFurisit explică (pentru Anonima264):

laughingDa?! si daca ma dau cu spray, anti-ghinion, are ceva?batting eyelashes

| Anonima264 a răspuns (pentru aFurisit):

Nu exista asa ceva.

| aFurisit explică (pentru Anonima264):

Da` ar trebui sad, eu unu`... am mare nevoie whistling, tu nu?! laughing

| Anonima264 a răspuns (pentru aFurisit):

Cam orcine ar avea nevoie dupa parerea mea...

| aFurisit explică (pentru Anonima264):

big grin bine spus! :p