| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebari pentru cei care joaca pes2011. Miam facut cont ca sa pot juca online da cand ma logez imi cere "register code". iii scris acolo ceva si apoi dau sa intre ...si nu intra zice ca nu ii bun ala register code... unde il >>gasesc?sau nu am facut eu ceva bine? AJUTOR dau fundita celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa cumperi jocul sigilat dintr-un magazin acolo primesti si codul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey acel register code trebuie sa ii cumperi de la ei.
Nu sa bagi ce iti vine tie in cap ca asa nu o sa joci niciodata online pes2011.

| Bogdan_6057 a răspuns:

Si cum il cumpar? sau exista si o alta modalitate?