| loredanalorena a întrebat:

Sal.ce faceti vara asta?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Nu vad ce legatura are cu categoria asta dar ma rog laughing
Ce fac eu vara asta? Cred ca ma spanzur daca nu intru la ce liceu vreau eu laughing))) tongue
Pe langa asta, de abia astept sa ma duc in prima mea tabara de vara! Yei big grin o sa fie superrr laughing Si mai am mici planuri...gen sa ma imprietenesc cu "cineva"
Doar atat spun : ASTA E VARA MEA! happy Vreau sa fie cea mai reusita vara de pana acum happy Si sper sa fie cum vreau eu.
P.s : ce tot vorbesc astia de biserica pe aici? rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Te mai duci la biserica, poate-l mai vezi. laughing Daca-l vezi, du-te si baga-te in seama cu el.
Da, cam ciudat loc pentru a agata un baiat, dar...

Răspuns utilizator avertizat
| jamal000 a răspuns:

Nu e nimic de facut, l-ai vazut si ulterior si-a vazut fiecare de drum insa ramai cu o amintire frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Asta nu i dragoste la prima vedere de fapt nu i dragoste.i atractie pentru fizic.nu iubesti o persoana pentru fizic happy trebuie sa il cunosti mai intai apoi vei zice ca esti indragostita.atractiile trec repede

| fataciocolata a răspuns:

Mai mergi azi la acea biserica, poate mai dai de el, sau mergi mai des in zona aia.Astfel nu prea cred ca ai cum sa dai de el, sincer, mai ales ca nu stii nimic despre el.Trebuia sa-i ceri numarul de telefonatunci cand l-ai vazut, acum faptul e deja consumat.

| MissUnkown2 a răspuns:

Cand mai mergi la biserica, incerci sa te asezi cat mai aproape de el, eventual ii faci cu mana sau chestii de genul... Si, dupa slujba, daca reusesti sa-l prinzi singur, poti sa-l saluti, sa-l intrebi cate una-alta despre el si, evident, sa te prezinti si tu. Mai vorbiti asa de cateva ori si aproape cu siguranta ca la un moment dat unul va cere celuilalt numarul de telefon, adresa de facebook sau ceva de genul. Ia-te dupa ce ti-am spus asa, in mare, dar in rest fa ce crezi tu ca e mai bine! :-)