| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU!
Fetelor, cum vedeti voi baiatul perfect? Puteti descrie?
Am pus intrebarea pentru ca voiam sa vad ce vi se pare voua in ziua de azi atractiv la un baiat. tongue

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele vor baieti urati care sant rebeli si de pe o zi pe alta le face fericite si triste.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Banii sunt la fel in toate portofelele, doar masinile pot fi mai mult sau mai putin atractive. Cand cele doua conditii sunt intrunite, restul nici nu mai conteaza, judecand dupa creaturile ce coboara alaturi de cate o tipa bine din cate o masina scumpa. Sunt de exemplu convins ca Beyonce de Romania il place pe Guta pentru fizicul lui de model Armani.

| anonim_4396 explică (pentru AlexanderAdrian):

Frate,meriti un os laughing

| dani2404 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asta-i buna, dar si foarte adevarat.

| suităr a răspuns:

Îmi plac ăștia scunzi.
Par mai adorabili.
Și să fie haios.Și amabil.Atât. laughing

| Latinmoon a răspuns:

Nu exista!

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Da stiu, dar cum ti-ai imagina tu baiatul perfect?

| FashionKitty a răspuns:

Sincer e o intrebare buna laughing Adica desi tine de gusturi nu poti spune ca oamenii nu sunt superficiali...si nici macar nu recunosc asta.
Ma rog, vorbind de aspectul fizic presupun ca fiecare are cate un tipar (mie imi plac tipii roscati laughing dar sincer nu mi se pare important neaparat. Totusi in mod normal trebuie sa-ti placa si aspectul unei persoane totusi dar nu sa fie asta motivul principal ca sa fii impreuna cu ea.
Iar vorbind de caracter e si asta mult de discutat. Uneori tindem sa ignoram anumite lucruri care nu ne plac la o persoana in favoarea caracteristicilor care ne plac, dar uneori nu e bine sa faci asta.
Personal daca as avea un iubit mi-ar placea sa pot glumi cu el si sa ne comportam ca doi prieteni, nu cu siroposenii (cuvantul asta nici macar nu exista dar nu conteaza) sau cu obligatii de genul trebuie sa-l suni in fiecare dimineata sau sa mergeti peste tot impreuna, pare exagerat.
Ma rog, raspunsul meu e cam vag dar mi-ar placea sa fie efectiv o persoana care sa aiba ceva special, poate fi chiar ciudat ca si eu sunt laughing si da, ar trebui sa fie si o persoana care sa nu ma considere nebuna sau ciudata, mie oricum imi plac oamenii diferiti, cu o gandire creativa, efectiv oamenii cu care ai ce discuta, oameni decenti care nu fac glume proaste si mai ales oamenii care te inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru FashionKitty):

Ms de raspuns.
Si eu sunt cam nebun laughing
Dar in sensul bun al cuvantului big grin

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur! rolling on the floor)

| FashionKitty a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer e mai ok sa fi nebun pentru ca ii tine la distanta pe cei care te considera asa in sensul rau si ii apropie pe cei care apreciaza o astfel de calitate big grin Sau nu stiu, poate asta e doar felul meu in care imi fac prieteni laughing