| diablo86 a întrebat:

Sall.Am windows 7 si nu pot sa fac sa am bara transparenta sau ferestrele.Am dat click dreapta la personalize si mi s-a deschis fereastra care arata niste teme si scrie windows color.Am dat pe windows color dar tot nu merge si mai jos scrie TROUBELSHOOT PROBLEMS WITH TRANSPARENCY AND OTHER AERO EFFECTS. Am dat si acolo dar tot nu merge.Ce trebuie sa fac? Va rog frumos sa-mi spuneti dau funda.

Răspuns Câştigător
| EarsOfAFox a răspuns:

N-ai driver-ul video instalat. Sau e o placa video antica ce nu poate suporta Aero.

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Da o imagine cu desktopul. thinking