| Broadband a întrebat:

Sall. ati avut vreodata gandul sa va sinucideti? ( nu ca as avea eu gandul asta doamne fereste)?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Da cand aveam vreo 16 ani cred pe atunci aveam impresia ca toata lumea are ceva cu mine, ca nimeni nu ma intelege... Dar a fost un gand, idiot dar cred ca tuturor in unele momente in care ajungi la o limita iti trece prostia asta prin cap, apoi depinde de tine daca o faci sau nu.Cand esti adolescent problemele celorlalti te influenteaza foarte mult de ex parintii care se cearta scoala care merge prost, amici nepotriviti sau lipsa lor toate astea te descurajeaza si ajungi sa te intrebi "ce rost mai are?"

7 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sincer da, pentru un prost. Dar am stat si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu avea niciun rost. Am trecut peste cu ajutorul prietenilorbig grin

| Broadband explică:

Ascendent eu cred ca tu esti prea smecher(a). daca nu ai chef de raspunsuri nu mai comenta. lasa pe altii sa raspunda.

| Broadband explică:

Toti sunt smecheri in ziua de azi.

| Bianka a răspuns:

Neahh.

| Ascendent a răspuns:

Și chiar dacă l-ai avea, nu suntem în măsură să comentăm. Tu știi care îți sunt problemele, cum este viața ta și ce ai realizat până acum etc.

Și ca să îți răspund la întrebare, nu am avut niciodată gânduri sinucigașe, deși ador să ascult muzică despre acest lucru, nu sunt luat de val. Sunt o persoană optimistă, de felul meu happy

Ascendent

| Ascendent a răspuns:

@detectiv003
Nu cred că îmi dau seama ce este așa de "șmecher" în răspunsul meu. Ți-am vorbit cât se poate de normal, ca de la om la om. Care e problema ta? Dacă nu îți vorbesc cu "Măria Ta" nu te simți bine, sau ce? Lămurește-mă, să nu mor prost! Am avut chef de răspunsuri și ți-am dat un răspuns. Nu te-am jignit, nu te-am criticat, nimic. Nu înțeleg de ce ți-a sărit țandăra. Sensibili mai sunteți unii dintre voi, n-am ce zice!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, uneori nu înțeleg reacțiile oamenilor...ce a zis Ascendent așa de anormal? Ți-a răspuns la întrebare chiar foarte prietenește!