| inteligenta a întrebat:

Sall, credeti ca matematica este urata?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da ...si fizica si chimia!
totul e interesant pana dai de probleme de genul asta :
http://y2kemo.com/wp-content/uploads/2010/08/chalkboardMath.jpg

| Dumnezău a răspuns (pentru Apache):

laughing Omule,acolo sunt mai multe probleme, care de fapt sunt foarte usoare, daca le iei una cate una.Bine,ca vad ca ai si o matrice pe acolo si vreo doua chestii mai aiurea pe care inca nu le-am facut,dar ajung si la alea.

On-topic: Mie imi place matematica,stimuleaza o activitate cerebrala ridicata, mai ales cand ai un prof ca al nostru, care iti mananca 3 caiete in doua luni, la profil de mate-info normal, neintensiv.Satan cu mila la ce o fi la cei care sunt la mate-info intensiv, probabil sunt sado-maso.Nu e urata, chiar te ajuta, mai ales cand o corelezi cu (,) chimia organica poti face foarte usor droguri. devil

| BRG a răspuns:

Da

| aliceinchains a răspuns:

Eu nu pot intelege deloc nici o materie realista, probabil nu-s facuta pentru asa ceva.

| inteligenta explică:

Ai de capu' meu ce problema ai aratat apache crying

| floripufi a răspuns:

Matematica este foarte frumoasa.Sa va dau un exemplu:daca ati fi mama si copilul tau ar dori sa-i explici o problema sau un exercitiu nu o sa stii sa ii explici.Deoarece matematica e foarte frumoasa si distractiva.Da recunosc uneori e came grea dar merge.

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Nu ca urata, hidoasa! imi impartasesti parerea?

| xMannu a răspuns:

Bună!
Mie îmi place matematica, dar totuşi nu toţi avem aceeaşi părere despre ea.
Baftăăă!