| ingeriinuplang99 a întrebat:

Voi credeti ca sunt urata?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmm pustoaico,ai niste ochisori tare frumosi big grin o sa cresti, o sa vezi ca... o sa gasesti baieti intre baieti, barbati intre barbati.
Unii vor vrea doar sanii, fund, craci
alti vor vrea iubire pura happysi mai putin aspectul fizic
ai 5 degete la o mana, si nu toate's la fel.
Numai bine si numai pune la suflet rautatile oamenilor, gura lumii o astupa doar pamantul kiss kiss

| Trolli a răspuns:

Nu esti urata ( nu trebuie sa conteze prea mult parerea noastra, ai incredere in tine).

| Sofer a răspuns:

Dacă te uiți in oglinda ești frumoasa.

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nimeni nu e urat! Toti suntem frumosi, caci conteaza (scuze pentru cacofonie) ce este inauntru, nu afara!
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Cred ca arati bine. Cel putin in poza de la avatar.

| nowar a răspuns:

O intrebare ciudata O.O, nu cred ca era nevoie sa intrebi lumea asa ceva.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Nu. Nu conteaza parerea noastra atat timp cat tu ai incredere in tine si te consideri frumoasa.

| madalinamadu a răspuns:

Nimeni nu este urat, fiecare suntem frumosi si speciali in felul nostru.Te pup :*

| SirGeo a răspuns:

Nu.

| LaurC a răspuns:

Da. Sincer.

| JustChill23 a răspuns:

Ori esti in criza de pubertate, ori ti-a spus cineva drag ca esti urata, de asta pui intrebarea de mai sus.
RASPUNS: Nu conteaza parerea noastra, depinde cum te consideri tu.Gusturile nu se discuta apropo!

| Deniiisa08Andreea a răspuns:

Nu.
Fiecare om este frumos in felul lui.winking