| Agutzzza a întrebat:

Sally friends!tongue
Dati-mi si mie niste idei de nume d mess...ma cheama alexandra dar prefer agutza...cum vreti voi mersi muult Funditwinking
Pwp:*

6 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

BlackPearl

Zambete_Intr-o_Pastila

Bomboane_Colorate

Funkylicious_Babe.

pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT

Bombonik_Agutza

Ale_The_Black_Angel

| Agutzzza explică:

Puteti sa imi dati mai multe sugestii va rooog! nu prfer agutzzzzzzza ci doar agutza cu un singur z.
Oricum mersi pentru idei da mai vreau... fundita nu este data asa ca mai raspundetiwinkingkiss

| Zuza_2058 a răspuns:

Sweer_agutzzzza
Candy_agutzzzza
Angel_agutzzzza
angelica_agutzzzica

| Zuza_2058 a răspuns:

Sweet_agutza
Candy_agutza
BeiiBiiSpuneNot_Agutza
Angel_agutza

| Bubbles10 a răspuns:

DivaliciOus.♥.,AleXa'εїз,•Dreaming in COLOUR•, AllexaLuv☻, Bubbles♥,•Bubu Chocolate'•

| Petrutsaaa a răspuns:

Zambethh_colorathh
Sau.;-?

eu.agutssax_x

a.kiddasweet

Sper s t ajutbatting eyelashes. puup :-x!