| Gorky a întrebat:

Salut. Acum cateva zile i-am zis unei fete că vreau sa pun punct conversației noastre pentru că a amânat primul nostru date. Acum e super supărată pe mine. Acm 3 zile mi-am cerut scuze pentru alegerea pe care am ales o și că îi mai dau o șansă dar ea mi-a zis că nu știe ce să zică și ca nu ar vrea sa ne mai întâlnim vreodată. Motivul pentru care ea a amânat date ul este pentru că ea nu s-a descurcat destul de bine la un test de chimie(meditații) și mama ei i-a spus că ar trebui să mai lase ieșitul pe afară și să pună mâna pe carte. Sa menționez si faptul ca ea vrea să dea la medicină. Si daca vă întrebați: da, avem multe in comun! Ce sfat mi ați putea oferi? Credeți că ar trebui să îi dau sau nu mesaje vreodată?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti alta fata, ca asta nu-ti mai da a doua sansa, fiindca te-ai comportat urat cu ea dupa amanarea intalnirii.
Daca tu nu ai fost capabil sa intelegi motivul fetei si te-ai aratat de neclinit si arogant, acum este nromal sa nu te mai vrea ea.

| Gorky explică (pentru Violleta2022):

Arogant și de neclintit? Wow, cam trist sa zici asta având in vedere ca esti cont fake

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gorky):

Si te mai miri de ce primesti suturi in dos de la fete, cu ataat aroganta si prostie?!
Daca la ansiorii astia te comporti asa cu fetele si femeile, cu siguranta vei ajunge un misogin sadea.