| HourMind a întrebat:

Acum cativa ani am trecut printr-o ploaie foarte mare,nu stiu sa explic pentru ca tocmai iesisem de la scoala si erau norii negrii parca era noapte si era foarte naspa,ca trebuia sa merg prin ploaia aia pana acasa,gen mna, o gramada de grindină si vantul care mi-a luat umbrela si de ploaie nu mai zic, imi poate cineva spune ce tip de ploaie era aia? Ca nu cred ca era o ploaie normala din moment ce erau norii negrii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing da de care ploaie era? anormala?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nori negri = furtuna. Ploaie torentiala era.

| Lioana a răspuns:

Probabil era o furtuna daca vantul era atat de violent de ti-a smuls umbrela din mana.

Întrebări recente