| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

Buna TPU :*
Azi noapte..am visat ca merg la halloween la scoala, si in visul meu halloween.ul tinea 3 zilr di dupa ne'a trimis acasa si a inceput sa ploua cu gheata(grindina) si m-am udat toata si cand am intrat in bloc la fiecare usa erau panze de paianjen.
Dupa m.am trezit,laughing)

Care este semnificatia visului?

Fundoiiiiii❤❤

2 răspunsuri:
| PaulNeagu a răspuns:

Sunt 2 explicatii.
1. Este un vis care se a transforma in realitate. (asa sunt multe vise, cel putin la mine);
2. A fost un vis oarecare. Poate nu te-ai simtit bine sau ai mancat ceva, nu stiu.
Si cred ca mai exista un 3 happy
3. A fost un cosmar, asta daca te-ai speriat.
Iti mai spun un lucru, visele sunt CIUDATE, pentru ca cand devine mai palpitant... te trezesti!

| Mrr_Añña_1982 explică (pentru PaulNeagu):

Pai...si la mine..se intampla mereu (cand ma visez se intampla) si am mereu premonitii d.astea si drja vu-uri, tot timpul.