| cristi2415151 a întrebat:

Salut, am 16 ani, si fac sala
problema mea este ca de fiecare data cand ma duc ma incalzesc totu ok, fac binishor, dar dupa 10 min incep sa ma intepe bratele ingrozitor, si saa ma doara in toae felurile, nu le pot incorda parca mi se rup
specific am ceva brat nu e din cauza efortului ca fac cu putin...
care este solutia?

Răspuns Câştigător
| bogdan1004 a răspuns:

Paiii intai ia magneziu cu vitamina de,(2 tablete pe zi:1 dimineata si una seara dar ai grija sa mananci inainte sa le iei)ia acest magneziu timp de o luna dupa aia nu le mai lua timp de 2 saptamani-in acele 2 saptamani sa nu faci sala sa se odihneasca corpul(in acea luna poti face sala doar 1-1 jumate pe zi sala) dupa ce ai stat 2 saptamani incepe iar sa le iei o luna in timp ce poti sa faci 2-3 ore pe zi sala dupa aia inca 2 saptamani nu le lua si fara sala si tot asa timp de 3 luni si te simti dupa aia ok(tabletele sunt suplimente nutritive deci trebuie sa respecti alea 2 saptamani dupa fiecare luna ai grija)sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| bogdan1004 a răspuns:

A fost bine ce ti-am recomandat? ai incercat?