| Aly_Alyn_2001 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1 - A aparut cumva sau o sa apara vreodata sezonul 2 din Shaman King?
2 - Imi puteti da cateva anime-uri gen One Piece / Dragon Ball Super sau Naruto?

2 răspunsuri:
| JackDurden a răspuns:

1 - Nu o sa exista vreo alta animatie Shaman King, nu exista interes economic.
2 - HunterxHunter si Fullmetal Alchemist: Brotherhood sigur o sa-ti placa, poti incerca si Gurren Laggan sau JoJo's Bizzare Adventure.

| Aly_Alyn_2001 explică (pentru JackDurden):

Am privit HxH, AWESOME chiar daca am plans putin big grin, F.Alchemist Brotherhood o sa-l incep cat de curand pentru ca observ ca toata lumea il priveste, cine stie, poate o sa-mi placa la fel de mult ca Beelzebub, DBS, Assasination Classroom, One Piece... big grin