| Daniellllll1 a întrebat:

Hey,ce anime imi recomandati?
Am vazut doar Shaman King si Naruto,dar fara cele cunoscute
big grinragon ball,Fairy Tail
Ceva asemanator cu Naruto si Shaman king, ceva ce sa te prinda
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Uita-te pe lista asta. Sunt toate anime-urile pe care le-am vazut.

http://myanimelist.net/animelist/Blytzlike99?status=2

Ti-as sugera Tokyo Ghoul S1+2, Akame Ga Kill, Owari No Seraph S1+2,Sword Art Online S1+2, Fate Zero si Fate Stay Unlimited Blade Works.

Daca te intereseaza ceva din lista atunci intreaba-ma si iti voi lasa un rezumat ca sa stii la ce sa te astepti in anime-ul respectiv.

Daca vrei anime-uri care sa semene cu Naruto atunci poti incerca Bleach, One Piece, Fairy Tail, Nabari No Ou si Hunter x Hunter. Din pacate nu am vazut aceste anime-uri deci nu-ti pot da un rezumat pentru ele. Tot ce stiu este faptul ca se aseamana cu Naruto.
Bafta!

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

Naruto,pe viata! Funda!

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniellllll1):

Merci! ^w^ Vizionare placuta!
Sa nu te uiti la Akame Ga Kill daca nu-ti plac lucrurile triste! Ai fost avertizat!

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

Psihologia inversa? DIn moment ce-mi place Naruto, cum sa nu-mi placa? rolling on the floorStii ca daca ai zis aia, ma voi uita. rolling on the floor)

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te uiți la el pe deseneanime.ro, sunt două sezoane a câte 12 episoade fiecare.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, voiam doar sa fiu sigur ca ala e, sa nu fie doua anime-uri cu nume identice, bla, bla. Intelegi tu

| DumnezeuTatal a răspuns:

Death Note.

| Daniellllll1 explică (pentru DumnezeuTatal):

Am auzit ca e fain, dar chiar merita? Din moment ce mi l-ai recomandat, cred ca da, dar mai spune o data, ca sa fiu sigur rolling on the floor

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Daniellllll1):

Daca zice Dumnezeu, merita.
Nici eu nu prea voiam sa ma apuc, dar dupa ce am inceput m-am uitat intr-una. laughing

| alexutzza12q a răspuns:

Sankarea
Strike the blood
Wolf's rain
VAmpire knight si Vamoire knight quiltli
Death Note
Uraboku
Tokyo Ghoul