| DonGiani a întrebat:

Shaman king, Naruto, Yu-Gi-Oh sau Dragon Ball Z?

Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Shaman King forever! Ce mi-a mai placut desenul ala love struck

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Shaman king for life, singurul anime care-mi place si nu zic ca e o prostie. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon Ball Z este cel mai frumos de văzut.Recomand.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Dragon ball Z, fără îndoială. Prea epic. (și dragon ball primul sezon)

| Petrica1605 a răspuns:

Eu recomand Naruto, dar are foarte multe episoade, 250 aproape daca nu ma insel, si daca apuci sa te uiti la cateva episoade ajungi maniac de anime-ul acesta, te asigur. Daca vrei ceva care nu este chiar chiar atat de lung, incearca Dragon Ball Z, dupa ce le termini pe astea 2, le poti incerca si pe celelalte, dar daca esti un fan al anime-urilor si le-ai ratat pe astea, nu te poti numii fan. Sunt cele mai epice anime-uri pe care le-am incercat. ( Dupa Naruto urmeaza o serie facuta tot de ei numita Boruto, acesta find fiul lui Naruto, deci dupa acele 250 de episoade din Naruto, mai ai destule episoade si din Boruto [ 40 si inca se lucreaza la el ], deci nu te poti plictistii de el ).

| Bone_Andrei_1984 a răspuns (pentru Petrica1605):

Sunt 220 episoade in naruto, 500 in naruto shippuden si 43 in boruto big grin