| Vladz11 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au internet de la UPC sau au avut. Sunteti/ati fost multumiti de el?

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Eu am net de la UPC si nu prea sunt multumita de ei mai cade si trebuie sa suni la ei. Au fost vremuri cand era mai mult cazut decat sa mearga.

| Andrutzikka a răspuns:

Acum sunt pe UPC si merge bine. Daca iti cade netu` sau ceva eu, sunt la UPC si imi zic ei ceva.Eu ti`l recomand pentru ca, la TV are 100 de programe si netu` dup` parerea mea la mine functioneazalaughingAcum ma rog cum vrei tu. smug

| PcvXd a răspuns:

Nu! imi cadea netu` cam des si nici nu e prea bine la ei. nici la net nici la cablu de tv