| browneyes99 a întrebat:

am o intrebare si va voi fi recunoscatoare(cu funda) daca imi spuneti ce sa fac:folosesc Mozilla si nu sunt banata de admini dar tot nu pot sa dau mai mult de vreo 2-3 raspunsuri pe zi. de ce?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu are nici o treaba cu faptul ca folosesti Mozila sau alte browsere.
Este treaba ca esti noua pe site si ti se aproba mai greu raspunsurile.
Dupa ce vei avea timp pe TPU. o sa poti sa dai 200 de raspunsuri pe zi sau cate doresti tuwinking

1 răspuns:
| cristi_8689 a răspuns:

Incearca sa folosesti chrome poate asa merge :http://www.google.com/......index.html
P. S E doar un pont!