| MarianPaun a întrebat:

am o problema cu logarea in metin2.ro dau sa ma loghez si nu se intampla nimic, aveti idee de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Felicitari, esti 1 din celelalte mii/milioane de jucatori care au primit restrictie de la parinti
(Glumesc)

Stai linistit o sa poti sa te conectezi peste cateva momente, minute, ore sau zile.

4 răspunsuri:
| L3moNN a răspuns:

Deci nu stiu eu dar, ai activat contul? pentru siguranta daca inca nu ai caraceter nu e problema de a face un cont nou sau dai sa iti instalzi din nou mtinul eu pe sv privat mt2Fun asa am patit zice "Conectare i progres" si asteptam fratee 2 ori si nimic am reinstalat si gata a fost a mers chiar mai binebig grin... sper sa te ajutebig grin
byye...

| MarianPaun explică:

Sasuke099. cont am de lvl 57, dar nu stiu ce are de nu merge sa ma loghez

| MarianPaun explică:

Gata am reusit, era problema pe site si de aia. mersi oricum

| criscristina a răspuns:

Vrei sa iti raspund dar imi dai fundita bine