| iuonak93 a întrebat:

Salut.As avea nevoie de ceva idei, sau chiar un scenariu pentru un film pe samp.Dau funda... Scuzati de categorie, dar daca pun la cea potrivita nici dupa o saptamana nu primesc raspuns.

2 răspunsuri:
| DanY3L2002 a răspuns:

Deci... dupa vreo 20 de ani iesi din inchisoare se duce la un prieten sa doarma dupa, a doua zi ei isi propun sa jefuiasca o bank din cauza ca nu au bani. Dupa jaf se opresc intr-o parcare si cel care a iesit din inchisoare isi omoara prietenu.Se duce la aeroport isi i-a bilet de avion si se duce intr-o tara. acolo isi cumpara o casa si sta acolo.
Asta ar fi episodul 1.La 2 te gandesti tu

| eL92blkDragos a răspuns:

Salut. Poti filma cu Fraps/Bandicam/Hyper Cam/Cam Studio. Si cauta si tu niste idei pe internet poate gasesti! Bafta.