| I0nutzU a întrebat:

Salut scuzati pentru categorie dar am nevoie urgent de un raspuns: Am un samsung corby si un prieten mi-a facut ceva la soft ca sa am meniu de android.iphone.etc.si acum vreau sa il fac la normal si nu stiu cum cateva idei. un tutorial. ceva. dau funda

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Reposteaza intrebarea ta!
"Scuze pentru categorie" trebuie sa inceteze, e timpul sa inveti sa respecti regulamentul.
Aici, intrebarea ta va fi raportata ca irelevanta.
Si stearsa.

| Alexutz1996 a răspuns:

De aici iei mai multe teme printre care si aia normala http://sscorby.com/ sper ca te-am ajutat:P