| Alexandruianis1700 a întrebat:

Salut! As avea si eu o intrebare, se poate schimba semnatura de pe permisul de conducere? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum nu se mai poate schimba!

Dar dupa expirarea acestui permis, vei face alt permis si atunci poti avea grija sa-ti faci o semnatura frumoasa, doar in chenarul unde trebuie sa semnezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, schimbi permisul. Dar de ce ai face asta?

| Alexandruianis1700 explică (pentru suntserios):

Aveam emotii dupa ce am luat sala si am facut o semnatura cam urata, si nu ma simt in largu meu de fiecare data cand ma uit la permis tot acolo imi sta gandullaughing)

| suntserios a răspuns (pentru Alexandruianis1700):

Cine se uita la permis sa il admire? Serios acu?