| ShakeItUp a întrebat:

as dori sa dau la liceul militar. Dimitrie Cantemir la Breaza dar am auzit ca se poate intra se pe pile si bani ..plus de asta eu sunt hotarata sa incerc desi am media mica de 8 si ceva in fiecare an ..stiu ce probe se dau cel putin am idee de cele sportive dar de restul nu sunt foarte informata orice informatie ma ajuta sau daca este cineva acolo va rog sa imi explice cum este acolo! multumesc!:*

2 răspunsuri:
| AlexA2013 a răspuns:

Daca ai media de 8...nu ai sansesad...trebuie sa ai macar 9.5

| ShakeItUp explică:

thinking mie chiar imi place si stiu ca e dur si multe alte lucruri dar sunt interesata daca se intra pile si pe bani daca ar fi asa probabil nici nu as mai da la el..nu am pile oricum si vreau sa intru cinstit.