| Valy9999 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre un om care spune : "nu te ajuta cu nimic daca stii adevarul" adica degeaba stii tu adevarul ca oricum nu te ajuta cu nimic.laughing si ma refer la orice subiect in legatura cu orice aproape nu la un subiect anume. Eu de exemplu sunt de parere ca noi suntem sau ar trebui sa fim niste cautatori de adevar nu sa credem tot ce se spune/apare la tv sau alte lucruri. Astept parerea voasta.

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Parerea ta e una corecta, din punctul meu de vedere. Tipul care spune "nu te ajuta cu nimic daca stii adevarul" e un om plictisit si descurajat, un om care nu e capabil de o conversatie usor complexa.
Repet, asta-i doar parerea mea.
T/C.

| Valy9999 explică (pentru iDarkness):

RESPECT! Numai bine.