| hackerulxxx a întrebat:

ce semnifica. name age sex blood birth cand este scris pe ceva?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Name - nume
age-varsta
sex- sexul tau (fata -baiat)
blood- sange (probabil se refera la grupa sanguina)
birth - nastere(tot, probabil se refera la ziua de nastere ) big grin

| Kenya a răspuns:

Name - nume
Sex - sexul tau f\m
Blood - sange
Birth - ziua de nastere

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca traduci din engleza cele spuse, este cam asa : -Name : Se refera la numele tau;
: -Age : Ce varsta ai;
: -Sex big grinaca esti baiat sau fata (sexul);
: -Blood : Se refera la grupa sangvina;
: -Birth big grinata cand te-ai nascut.
Daca este scris pe ceva, probabil trebuie completat, pentru diferentierea oamenilor, sau pentru oferirea unor infornmatii.
Depinde pe ce e scris. happy

| hackerulxxx explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Stiu ce inseamna in engleza am vrut sa stiu daca semnifica ceva este scris pe un lantisor gen pandantiv laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru hackerulxxx):

Poate iti dai datele acolo, ca, in caz ca il pierzi sa te poata identifica si sa ti-l dea,.

| hackerulxxx explică (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Nu cred oricum cred ca e doar asa la misto scris e doar de pus de gat nu cred ca inseamna mare lucru oricum mersi :* laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru hackerulxxx):

Cred ca da laughing) :*

| Cσcσ a răspuns (pentru hackerulxxx):

Cum sa fie la misto scris? Daca lantisorul este facut dintr-un material valoros, gen aur, poate a fost facut special pentru cineva, printr-o comanda. Daca este unul din plastic, cumparat de la tarabele din piata, atunci a fost confectionat asa cu scopul de a-ti scrie tu numele acolo.