| TheKingOfGames a întrebat:

Salut! happy De ce o fată mă păcălește că are prieten, dar de fapt nu are deoarece așa simt eu cu siguranță și m-am și interesat oarecum? Însă eu cred că mă place și asta mi-a spus o persoană care a vorbit cu ea și după aceea cu minewinking

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E și ăsta un joc... acceptă-l

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să scape de tine.

| OldSoul a răspuns:

Am patit si eu chestii de genu laughing
Imi zice ca are prieten, eu credeam ca zice asa la misto, sa vada daca ma las usor laughing
La naiba... Chiar avea prieten laughing Timp pierdut sad

| Lioana a răspuns:

Nu te vrea ca iubit. Poate te place doar ca amic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să o lași în pace.

| Alissia97 a răspuns:

Buna!
Poate nu ii place de tine de asta spune ca are prieten sa o lasi in pace.
Pune pe cineva cunoscut sa o intrebe ce parere are despre tine.