| Decebal a întrebat:

De ce voi fetele, dupa ce un baiat va spune sincer ca sunteti pentru el viata intreaga, va cam tremura picioarele si va retrageti din cursa, chiar daca va place baiatul respectiv!

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Multe prefera ca aceste vorbe mar sa vina mai tarziu. Sa dureze relatia un pic pana la acest pas. De multe ori fugi de iubire. Mi s-a intamplat si mie. Faci asta cand traiesti sentimentul de : E prea frumos ca sa fie adevarat.