| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Pentru fetele care v-ati inceput viata sexuala la 13-14 ani: va pare rau ca ati facut-o? si mai sunteti cu baiatul respectiv? fundita

Răspuns Câştigător
| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Imi pare rau sa v-o spun, dar sunteti proaste rau. V-ati pierdut copilaria. Ati pierdut cei mai frumosi ani si v-ati grabit sa cresteti. Iar cand veti avea copii (fete de preferat), sa le lasati si pe ele sa faca cum ati facut voi.

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu cred ca le pare bine ca au inceput-o asa repede si de obicei nu au cum sa fie tot cu acel baiat erau prea tinere si naive ca sa fie o relatie serioasa de pe atunci pentru ca de obicei se intampla aiurea la un chef cu capul plin de alcool sunt sigura de asta ca nu ai de la ce sa te astepti de la generatia actuala si o fac fara sa puna suflet sau sentimente prea mari pentru partener asa ca, asta e. eu am inceput-o mai tarziu intr-un fel imi pare rau si oricum nu mai sunt cu acel baiat a fost foarte demult totul ...bla...bla laughing

| AnaMaria_3504 a răspuns:

Buna.
Eu mi-am inceput viata sexuala inainte de 14 ani.Sincer nu imi pare rau pentru ca si acum sunt cu baiatul respectiv si ne iubim enorm de mult. Dar in aceeasi masura stiu ca nu e bine ca mi-am inceput viata sexuala la varsta aia.nu recomand nimanui.la varsta aia esti inca un copil, eu personal nu stiu ce am avut, pur si simplu m-am lasat condusa de sentimente.
Ma sperie copii din ziua de azi care la 12-13-14 ani se gandesc la sex si chestii de astea si ma gandesc oare cum ii pot proteja pe viitorii mei copii de influentele astea nefaste din ziua de azi?
Gandeste-te de o mie de ori inainte de a face acest pas...

| Kristina_2517 a răspuns:

Hey :*. Iti spun din proprie experienta, nu mi-a parut rau si nici nu o sa imi para happy insa sunt constienta ca a fost prea devreme. cazul difera de la persoana la persoana :* pup