| Decebal a întrebat:

De ce voi fetele, dupa ce un baiat va spune sincer ca sunteti pentru el viata intreaga, va cam tremura picioarele si va retrageti din cursa, chiar daca va place baiatul respectiv!

9 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Doame daca mi-ar spune mie baiatul p care il iub eu asea ceva cred ca asi tremura d emotie si nikiodata in viata mea nu ma-si mai gandi la un alt baiat si cred ca asi sari in bratele lui si nu ia-si mai da drumul asi fi cea mai ferikita dn lume! cea c vreau d fapt sa sp este faptul ca nu toate fetele st la fel unele au tot c le tr dar pur si simplu dau cu pikiorul la tot c au pentru ca nu st sigure d cea c vor

| anka a răspuns:

Poate se gandesc ca urmeaza : Vrei sa facem sex?

| PoOfarina a răspuns:

Depinde si cat real suna ceea ce spui tu. Daca suna sincer si fata se emotioneaza e semn ca si ei pasa, ca poate simte exact acelasi lucru. Altfel, daca ea simte ca e mintita mi se pare normal sa se "retraga" din cursa, cum zici tu. Sa nu uitam ca sunt foarte multi in stare sa zica absolut orice doar pentru a obtine ceea ce vor.
Insa daca ar fi cum zici tu, daca respectiva ar renunta, ar face-o probabil pentru ca ii e teama sa nu se ajunga la ceva mai serios. Dar uita ca cine nu risca, nu castiga!
Cam asa vad eu lucrurile si asta e opinia mea!
Cius!

| Tufuu24 a răspuns:

Buna. Uite da-mi voie sa te contrazic. Sunt si unele fete care daca zici ca esti "viata mea si fara tine nu pot sa traiesc" incep sa rada de sa nu se mai opreasca. Atunci cand o fata roseste cand ii spui asta, incepe sa tremure inseamna ca simte ceva, inseamna ca si ea este pusa sa aleaga daca este adevarat sau sunt doar vorbe in vant. Fetele sunt inocente, sunt firave si uneori traiesc unele clipe mai intens si nu realizeaza ca la o vorba sunt mai emotive. E un lucru bun la o fata sa vezi asta pentru ca acea fata tine la tine sau simte poate, si ea acelasi lucru. tongue XOXOX.

Tuff.

| rosto a răspuns:

Daca si eu simt acelasi lucru pentru el, nu ma retrag din cursa.

| SalutTpu a răspuns:

Eu nas face asa niciodata lol.tonguewinking

| mermadia a răspuns:

Pentru ca ne e teama de a fi luate peste picior.probabiul ai vazut si tu baieti care-si bat joc de fete, iar noi ne-am dezvoltat un fel de "scut de aparare". adica nu mai punem botul a vrajelile lor.numai prin fapte poti dovedi, cuvintele sunt ca apa de ploaie, fara rost.

| NadyPorahy a răspuns:

Pai eu cred ca noi fetele suntem foarte atente si precaute si de aia ne retragem din cursa si cred ca vrem sa nu ne ia nimeni de proaste happy.

| suziluk_1884 a răspuns:

Eu, sincer, mi-au spus multi baieti ca ma plac si sunt viata intreaga pentru ei. eu le-am spus ca da. (daca si mie imi placea baiatul), dar daca ma insela il bateam si nu mai comenta...