| ROArmy a întrebat:

Salut dragi prieteni! Am nevoie de cateva sfaturi de-ale voastre

Anul trecut am dat proba de rezistenta de 2000m si am luat nota 9(nu mai stiu exact ce timp am scos)
As dori sa va intreb cum as putea sa imi imbunatatesc conditia fizica intr-un timp limitat la vreo 2 luni.maxim 3

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ali7777777 a răspuns:

Alerga cat poti fara sa vezi ce tip scoti in prima luna, iar apoi pe cronometru sa reusesti sa scoti cel mai mic timp fara sa fortezi ultimele sute de metri in a doua luna.