| anonim_4396 a întrebat:

Eu plec la mare pe 20 august, si mi-e asa dor de mare, incat mi se pare ca timpul trece foarte foarte greu, asa ca as vrea sa fac ceva ca sa treaca timpul mai repeda, treaba e ca nu stiu ce sa fac thinking M-am gandit sa dorm mai mult si funcționează numai ca nu pot sa dorm 24/24 asa ca as vrea sa mai fac ceva... thinking
Aveti vreo idee?
Fundita!

2 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Nu, mai bine miscati fundul la sala si lucreaza vreo ora pe zi happy cand o sa ajungi la mare vei arata perfect big grin iar ca sa omori si mai mult timp... urmareste un serial, film, fa plimbari, joaca carti, joaca ceva pe net (Ex: biliard), mai vorbeste cu cineva, fa-ti cont pe youtube si incearca sa creezi un video (cand o sa-l termini de editat vei realiza ca a trecut o ora), du-te la strand, du-te la discoteca si danseaza, stai mai mult timp cu partenerul / partenera (in cazul in care nu ai cauta, asta iti va lua mult timp), uitate la stiri, gateste, joaca tenis, etc. Sper ca am ajutat big grin

| SlowLikeSnow a răspuns:

Daca vrei sa dormi mult culcate pe la 2-3 noapte, daca o sa patesti la fel ca mine o sa te trezesti intre orele 12-14 dupa-amizawinking dar asa nu rezolvi nimic poti iesi cu prietenii mai des ca acest lucru nu are legatura cu varsta, daca ai vreun hobby ar fi bine sa-l puii in aplicare altceva, ma mai gandesc si-ti mai spun... da oricum nu mai e mult pana pe 20tongue