| anonim_4396 a întrebat:

Fac un proiect si am nevoie sa imi spuneti cine este eroul vostru tongue

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Bun... Daca ai nevoie de o persoana care exista irl atunci probabil ca ar fi tata.

Daca ne referim la eroi precum cei de la Marvel atunci il aleg pe Levi Ackerman din Atack On Titan.

http://s1.1zoom.net/big0/822/420103-Kycb.jpg

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Adică o persoană pe care o consideri un model, o persoană care te-a ajutat într-un moment al vieții și care te-a adus pe "drumul cel bun". Cineva pe care îl/o admiri atât de mult încât poți zice "Da, merită să fie numit erou"

| justanotheruser99 a răspuns:

Orice fel de erou? Hmmm... Cred ca aleg Capitanul America.

| Sociopat a răspuns:

Hitler

| Mussette a răspuns:

Din desene animate stiu ca imi placea Batman. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dan.

| DeathOfDreams a răspuns:

I am my own hero.