| Liviu321 a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce pret au cele mai ieftine proteine si daca acestea ma vor ajuta sa cresc in masa daca fac doar exercitii fizice, fara sa merg la sala? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Du-te pe www.redis.ro si vezi ce ti se potriveste! Da, te vor ajuta sa cresti in masa musculara decat daca sunt luate pe termen lung si daca vei face exercitii fizice cu intensitate medie+! Eu recomand cu placere sala insa poti obtine aceleasi rezultate si acasa daca ai vointa si putina creativitate! Poti face exercitii cu diferite greutati pe care le ai tu la indemana; poti face flotari cu ghiozdanul in spate sau poti face gimnastica intensa fara greutati si rezultatele se vor vedea cu timpul! Asta daca esti ambitios! Sanatate multa!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Xpert):

Nu poti avea aceleasi rezultate, acasa mereu o sa ai rezultate mai slabe, din simplul motiv ca nu poti face toate exercitiile si nu poti lucra muschii din toate unghiurile

1 răspuns: