| donarcostica a întrebat:

Ma oamenilor... E normal ca un barbat sa se epileze pe picioare? Adica am 19 ani si am parul imens pe picioare si cand ma duc la sala in pantaloni scurti sau la plaja undeva, toti barbatii epilati pe picioare. Ce naiba? Sunt eu anormal? Ar fi ok sa ma epilez? Daca aude mama ma face gay laughing ( In gluma desigur ). Va fi impotriva. Ceva sfaturi? Stima.

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu as avea aceias parere ca mami tau.Sunt barbat, de aia am par intelegi? nu am nimic cu persoanele care se epileaza.Dar eu ca barbat nu pot face asta, ma impiedica orgoliu laughing. Daca vrei ceva totusi, ia-ti o masina de tuns si tunzi parul de pe maini/picioare cu un numar mai mic.Adica tot sa ai par, da sa nu fie mare rau happy

| Freya1 a răspuns:

Nu este nimic anormal sa te epilezi pe picioare.
M-am cam plictisit sa aud ca esti gay, ca esti fetita ca etc daca te epilezi.Suntem in secolul 21, iar daca te deranjaza vizual sau din alt punct de vedere, de ce sa nu o faci? Daca iti sta bine si te simti in largul tau exista masini (nu big, ceara etc) ce te pot ajuta si nu iti va creste nici mai mult dupa pentru ca doar il tai nu zmulgi.
Sa ai grija de aspectul tau nu inseamna sa fi gay.Iar daca ai stuf pe picioare (ce este gretos) si te deranjaza poti linistit sa o faci.Eu spre exemplu nu as accepta un barbat ce nu se epileaza subrat sau in zona intima pentru ca nu este igieni sa te lasi asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Vezi ca ai gresit persoana.
Inteleg ca ai vrut sa imi raspunzi si mie si lui da trebuia sa o faci separat.

| donarcostica explică (pentru Freya1):

M-am referit strict la picioare. In zona intima si subrat e clar ca trebuie. happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Si barbatii epilati pot fi femei de treaba/gospodine.winking laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daca iti arat gambele mele epilate iti schimbi parerea si sa stii ca si gatesc laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru HadesSs):

Barbatii adevarati sunt cei mai buni bucatari/cofetari.

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sa vezi ce varza cu afumatura fac laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru HadesSs):

Normal; daca la femei le spui ca's varza in bucatarie, imediat le cade tencuiala de pe fața.winking laughing laughing laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Laughing laughing laughing

| Incredibil98407 a răspuns:

Taie-l cu foarfeca sa il faci mai mic. Si pana la urma cine a stabilit ca barbatii nu se pot epila? Cine a stabilit ca o femeie e urata daca nu se epileaza? Eu zic sa faci cum simti.