| IonutxDHD a întrebat:

Salut,nu stiu daca am selectat categoria potrivita, am o problema cu Skype-ul, nu stiu de ce nu vrea sa se conecteze, arata ca se conecteaza si nici nu pot vedea cine e online sau nu pot trimite mesaje, si de ieri seara face asa, nu stiu ce are, ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| Albinuța767 a răspuns:

Nici mie nu-mi mergea dacă ești pe calculator vezi poate e scos vreun fir. Uita-te atent. Daca nu e o problemă temporară.

| IonutxDHD explică (pentru Albinuța767):

Ce fir? Ca netu imi merge bine, doar skype nu merge, si nici pe telefon nu merge

| Albinuța767 a răspuns (pentru IonutxDHD):

Aaa dacă nu-ți merge nici pe telefon