| Sunflower1503 a întrebat:

Oare ce parere aveti, daca in fiecare noapte visez aceeasi persoana, inseamna ca aceea persoana se gandeste la mine, sau e din cauza ca eu ma gandesc mereu la ea?
Dau funda daca am multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Rorry a răspuns:

Tu te gandesti la ea, sau ai unele emotii fata de ea, pe care nu ti le poti explica, oricum, tot ce visezi, e legat de tine, nu de altii. visele sunt mesajele pe care le primesti de la psihicul tau

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este din cauza ca TU te gandesti mereu la ea happy

| Steregoi a răspuns:

Fiindca te-a impresionat foarte mult fie pozitiv fie negativ in comparatie cu alte lucruri.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Nimeni nu stie exact ce se petrece cu visele, dar daca te-ai gandit toata ziua la acea persoana, sigur asta e explicatia! Si cel mai probabil, dupa ce o visezi, o placi si mai mult