| nik078 a întrebat:

Salut pe toata lumea va rog daca stie cineva sa imi spuna si mie unde trebuie sa se duca o persoana cu handicap fizic sa se angajeze an Bucuresti persoana este deplasabila fara ansotitor merge singura dar vrea sa lucreze, este casatorit are copii dar vrea sa lucreze nu sa cerseasca daca stie cineva vreun post spuneti-mi si eu ai voi transmite VA multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mearga la Oficiul de forta de munca. Acolo sint declarate posturile libere si se intermediaza angajarea. Multi angajeaza persoane cu handicap pentru ca au facilitati din partea Statului.

| nik078 explică:

Sal persoana este din Bucuresti are 35 de ani se deplaseaza singur fara probleme. Pentru mai multe detalii al puteti contacta pe adresa mea de meil si veti comunica cu el va Va multumesc